Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » Kalendarz na 2017 r. z pracami naszych podopiecznych
W ramach działalności charytatywnej, którą prowadzimy w Lions Club Poznań Pillory wydaliśmy w tym roku kartki świąteczne, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na wsparcie rodzinnych domów... więcej
11/12/2018
Poznań, październik 2016 roku.  Szanowni Państwo  W imieniu Lions Club Poznań Pillory pragnę zaprezentować Państwu kalendarz, który powstał staraniem członków naszego klubu. Jest... więcej
26/10/2016
Członkowie LC Poznań Pillory wraz z dziećmi z Rodzinnych Domów Dziecka nagrali płytę z kolędami. Płytę można nabyć, wspierając tym samym działalność Klubu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod... więcej
24/11/2015
Gwiazdą dziewiątego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory był Zespół LADY PANK. I znowu dochód przeznaczony został dla Domu Dziecka w Kijaszkowie. Zgromadzono środki na remont kuchni;... więcej
12/01/2005
Gwiazdą ósmego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory był KRZYSZTOF KRAWCZYK. Kolejny raz dochód przeznaczono na rzecz Domu Dziecka w Kijaszkowie, a z niego sfinansowano siłownie... więcej
09/01/2004
Gwiazdą siódmego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory był GRZEGORZ MARKOWSKI i Zespół PERFECT. Z dochodu sfinansowano dalsze prace remontowe w Domu Dziecka w Kijaszkowie, pobyt... więcej
15/01/2003
Gwiazdą szóstego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory (2002 r.) była KORA i Zespół MAANAM. Dochód przeznaczono na sfinansowanie remont sanitariatów wraz z wyposażeniem w Domu Dziecka... więcej
10/01/2002
Gwiazdą piątego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory (2001 r.) był Zespół SKALDOWIE. Dochód z Balu został przeznaczony na sfinansowanie remontu łazienek i WC, modernizację kuchni... więcej
11/01/2001
Gwiazdą czwartego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory (2000 r.) była MARYLA RODOWICZ. Dochód z Balu został przeznaczony na rzecz Domu Dziecka w Krzyżu Wielkopolskim, a z tego... więcej
11/01/2000
W trzecim Karnawałowym Balu Charytatywnym LC Poznań Pillory udział wzięli Andrzej Sikorowski i Zespół POD BUDĄ. Dochód z Balu przekazany został na urządzenie placu zabaw dla dzieci oraz... więcej
10/01/1999
Gwiazdami drugiego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory były ELEKTRYCZNE GITARY. Całkowity dochód z Balu przekazany został na potrzeby Domu Dziecka w Kobylnicy. Sfinansowaliśmy... więcej
10/01/1998
Gwiazdami pierwszego Karnawałowego Balu Charytatywnego LC Poznań Pillory byli Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Górny. Całkowity dochód z Balu przekazany został na potrzeby Domu Dziecka w... więcej
17/01/1997

Kalendarz na 2017 r. z pracami naszych podopiecznych

Poznań, październik 2016 roku. 
Szanowni Państwo 
W imieniu Lions Club Poznań Pillory pragnę zaprezentować Państwu kalendarz, który powstał staraniem członków naszego klubu. Jest on jednak głównie efektem pracy dzieci z domu prowadzonego przez ss. Salezjanki w Dobieszczyźnie oraz dzieci z rodzinnych domów dziecka w Poznaniu. 
Sukces naszej zeszłorocznej inicjatywy polegającej na nagraniu i sprzedaży płyty z kolędami zachęcił nas do kolejnego działania. 
W niedzielę 2 października grupa naszych podopiecznych stanęła przed zadaniem namalowania prac, które miałaby stworzyć ilustracje do naszego kalendarza. Rezultat ich wysiłku mają Państwo przed sobą. Mam wrażenie, że udało im się stworzyć rzecz piękną! Chciałbym zacytować fragment listu, który otrzymałem od s. Anny, opiekującej się dziećmi z domu w Dobieszczyźnie „Doświadczenie tego spotkania, cała ta praca plastyczna i mocno intelektualna, wielkie doświadczenie łamania schematów, wyrażania klimatu kolorami i symbolami było naprawdę niesamowite. Nasze dzieci i młodzież były niesamowicie przejęte i dumne ze swoich prac, a świadomość, że żadna nie będzie odrzucona, że każda się nadaje było mocnym podbudowaniem nadziei i poczucia własnej wartości.” 
Lions Club Poznań Pillory działa od prawie 25 lat. Pozyskujemy środki na działalność charytatywną w różny sposób. Udało nam się w tym okresie zakupić 5 samochodów dla dzieci , utworzyć i wyposażyć pracownię chorób narządu wzroku wcześniaków przy Szpitalu Przemienia Pańskiego w Poznaniu, remontować budynki, wybudować boisko sportowe i plac zabaw, ufundować stypendia, wspierać wakacyjne wyjazdy. 
Mam nadzieję, że znajdą się Państwo wśród tych, którzy zechcą nabyć ten kalendarz. Być może uznają Państwo, że dla Państwa firmy jest on dobrym środkiem jej promocji, stąd też proponujemy umieszczenie logo bądź innych elementów identyfikujących kalendarz z Państwa firmą. 
 
Prezydent LC Poznań Pillory 
Jacek Nowak 
 
Kalendarz ścienny 12 kartkowy - format 400x630
Cena 35,00 zł 
Kalendarz biurkowy 12 kartkowy - format 160x210
Cena 15,00 zł