Kalendarz na 2017 r. z pracami naszych podopiecznych

Poznań, październik 2016 roku. 
Szanowni Państwo 
W imieniu Lions Club Poznań Pillory pragnę zaprezentować Państwu kalendarz, który powstał staraniem członków naszego klubu. Jest on jednak głównie efektem pracy dzieci z domu prowadzonego przez ss. Salezjanki w Dobieszczyźnie oraz dzieci z rodzinnych domów dziecka w Poznaniu. 
Sukces naszej zeszłorocznej inicjatywy polegającej na nagraniu i sprzedaży płyty z kolędami zachęcił nas do kolejnego działania. 
W niedzielę 2 października grupa naszych podopiecznych stanęła przed zadaniem namalowania prac, które miałaby stworzyć ilustracje do naszego kalendarza. Rezultat ich wysiłku mają Państwo przed sobą. Mam wrażenie, że udało im się stworzyć rzecz piękną! Chciałbym zacytować fragment listu, który otrzymałem od s. Anny, opiekującej się dziećmi z domu w Dobieszczyźnie „Doświadczenie tego spotkania, cała ta praca plastyczna i mocno intelektualna, wielkie doświadczenie łamania schematów, wyrażania klimatu kolorami i symbolami było naprawdę niesamowite. Nasze dzieci i młodzież były niesamowicie przejęte i dumne ze swoich prac, a świadomość, że żadna nie będzie odrzucona, że każda się nadaje było mocnym podbudowaniem nadziei i poczucia własnej wartości.” 
Lions Club Poznań Pillory działa od prawie 25 lat. Pozyskujemy środki na działalność charytatywną w różny sposób. Udało nam się w tym okresie zakupić 5 samochodów dla dzieci , utworzyć i wyposażyć pracownię chorób narządu wzroku wcześniaków przy Szpitalu Przemienia Pańskiego w Poznaniu, remontować budynki, wybudować boisko sportowe i plac zabaw, ufundować stypendia, wspierać wakacyjne wyjazdy. 
Mam nadzieję, że znajdą się Państwo wśród tych, którzy zechcą nabyć ten kalendarz. Być może uznają Państwo, że dla Państwa firmy jest on dobrym środkiem jej promocji, stąd też proponujemy umieszczenie logo bądź innych elementów identyfikujących kalendarz z Państwa firmą. 
 
Prezydent LC Poznań Pillory 
Jacek Nowak 
 
Kalendarz ścienny 12 kartkowy - format 400x630
Cena 35,00 zł 
Kalendarz biurkowy 12 kartkowy - format 160x210
Cena 15,00 zł