Gwiazdka dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka – 12 grudnia na Lotnisku Ławica

You are currently viewing Gwiazdka dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka – 12 grudnia na Lotnisku Ławica

Już 12 grudnia na terenie Portu Lotniczego Poznań–Ławica zorganizujemy wyjątkową Gwiazdę dla Dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, które są pod opieką Lions Club Poznań Pillory. Chcemy, aby to spotkanie było dla dzieci prawdziwą chwilą świątecznej radości – pełną ciepła, uśmiechu i poczucia, że są ważne, zauważone i otoczone życzliwością.

Tegoroczna Gwiazdka będzie miała formę wspólnego, radosnego wydarzenia, podczas którego nie zabraknie występów i atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci. Zależy nam na tym, by znalazł się czas zarówno na emocje i dobrą zabawę, jak i na spokojne, wspólne przeżywanie świątecznej atmosfery.

Ważnym punktem programu będzie także wręczenie prezentów – symbolicznych upominków, które mają sprawić dzieciom autentyczną radość i podkreślić wyjątkowość tego dnia. Dopełnieniem spotkania będzie wspólna kolacja, przygotowana tak, by stworzyć rodzinny, świąteczny klimat i dać przestrzeń do rozmów, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu.

Dla Lions Club Poznań Pillory to wydarzenie ma szczególne znaczenie – Gwiazdka jest nie tylko tradycją, ale też wyrazem naszej troski o dzieci i codziennego zaangażowania w działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia. Dziękujemy wszystkim osobom, firmom i partnerom, którzy pomagają przy organizacji tego spotkania – dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom możemy wspólnie tworzyć momenty, które zostają w pamięci na długo.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności – po wydarzeniu podzielimy się krótką relacją i zdjęciami (w miarę możliwości), aby pokazać, jak wiele dobrego można zrobić razem.